:(
Bizim sehpaci

Kolay iade

www.bizimsehpaci.com'daki ürünlerimizi Türkiye'de kalitesi ile ün yapmış, TUV, TSE ve İSO belgelerine sahip olan İnegöl'ün öncü firmaları siparişinize göre üretmektedir. Tüm ürünler T.C Tüketici Kanunları'na göre üretici firmaların en az 2 yıl garantisi altındadır. Faturası kesilen ve teslimatı gerçekleşen her ürün üretici firma ve www.bizimsehpaci.com tarafından garanti altına alınır.

Ürün teslimatı esnasında ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir hasar veya hatalı ürün gördüğünüzde kargo görevlisi ile ürün teslim-iade tutanağı doldurulur. Hatalı ya da hasarlı ürün varsa o ürünün resimleri çekilerek kargo görevlisine ürün ile birlikte teslim edilir. Taraflar arasında kayıt altına alınan form ile içiniz rahat bir şekilde ödemenizi geri alabilir ya da ürünün değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Ürününüzü kontrol etmeden lütfen teslim formunu doldurmayınız.

   

1- İade Şartları / İade Talep Formu

Satın aldığınız ürünü teslim tarihinden 14 gün içinde bizimsehpaci.com’da iade talep formunu doldurarak başvuruda bulunabilir, aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

 

2- Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim

 • İadeler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
 • Bütün standart aksesuarları ve parçaları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Üretim hatası olan ürünlerde 30 gün içinde iade edebilirsiniz.İade etmeden önce SSH ekibimizle iletişime geçmelisiniz.
 • Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. İade edilmesi için ürünün montajının yapılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.
 • Yatak, yastık, yorgan vs. gibi ürünlerin hijyen sebebi ile iadesi yapılamaz.
 • Ürünün ücret iadesi, ürünün teslim kontrolleri yapılmasının ardından en geç 21 iş günü içinde hesabınıza gerçekleşecektir. 
 • Siparişleriniz doğrultusun da sizin tarafınızdan kombin yapılmış farklı renk, kumaş, ölçü değişikliklerin de ürünün iadesi söz konusu değildir.
 • Özel ölçülendirilerek ürettirilmiş ürünlerin iadesi söz konusu değildir.
 • Ürünün faturası ve yanında gönderilen hediyeler, hediye çeklerini ürünle beraber geri gönderilmedir.
 • Hediye verilen promosyonlu,kampanyalı ürünlerde orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Lütfen iade işlemi yapılırken aşağıdaki sıralamaya göre işlemlerinizi yapınız. Firmamızı Bilgilendirilmeden ve iade formları doldurulmadan gönderilen ürünler iade kabul edilemez.
 • Firmamız dışında, farklı nakliye firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücretleri ödenmez.
 • Keyfi ürün iadelerinin nakliye bedelleri geri ödenmemektedir.

 

3- Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü bizimsehpaci.com’a göndermeden önce aşağıdaki linkten başvuru yaparak kayıtta bulunun. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerinde iade edilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemlerin de iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

İade prosedürü için "Üyeliğim" bölümünde bulunan "Siparişleriniz" sekmesine tıklayarak iade etmek istediğiniz siparişin detaylarına tıklayın. Ardından sipariş detaylarının üst kısmında yer alan "Yeni iade talebi oluştur" bağlantısı ile iade prosedürünü başlatabilirsiniz. 

 

4-  Nakliye şirketini nasıl ulaşıp,ürünü nasıl vereceğim

bizimsehpaci.com SSH (Satış Sonrası Hizmet) birimimize aşağıdaki numaralardan ya da mail adreslerinden ulaşarak nakliye şirketinin yönlendirilmesi ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Belirtilen tarih ve saatte nakliye şirketine teslim edilmeyen ürünler iade alınmamaktadır. Keyfi ürün iadelerinde nakliye ücretleri iade edilmemektedir.

info@bizimsehpaci.com / ssh@bizimsehpaci.com

0212 983 83 08 / 0535 210 73 32

Mahmudiye Mah. 7. Mobilya Sk. No: 7 İnegöl / BURSA / TÜRKİYE

 

 

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.

Mobil Cebinizde

Mobil Cebinizde

Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Kolay İade

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

15 günde teslimat

15 günde teslimat

Sipariş verdikten 15 gün sonra ürününüz kargolanır ve kapınıza ulaşır.

Kredi kartları