:(
Bizim sehpaci

Kargo & Teslimat

Firmamızın son kalite kontrollerini yaptığı ürünler sevk haline gelerek paketleme ve etiketleme işlemleri yapılır. Ürünlerimiz çoğu zaman kendi araçlarımızla ya da İnegöl'de bulunan, dünyaya mobilya taşıyan kargo firmalarımız ile bazı il ve bazı ilçe merkezlerine ücretsiz olarak taşınır, kurulumu yapılır. Uzak bölge olarak sayılan doğu bölgelerimize kargo ücretlerini öğrenmek için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kapınıza kadar gelen ürünler en hassas ve zarar görmeyecek şekilde taşınır.

Kargo yetkilileri size, kapınızın önüne indirdikleri ürünlerin hasarsız ve doğru olduğuna dair teslim tutanağı vereceklerdir. Teslim tutanağını lütfen siparişiniz doğru ve hasarsız olduğunu kontrol ettikten sonra imzalayınız. Hasarlı ya da yanlış gelmiş olan ürünlerde hemen iletişim bilgilerimizden bize haber veriniz. Kargo yetkilisi ile iade tutanağını doldurarak, ürünün hasarlı bölgelerinin resimlerini çekerek bize mail ya da Whatsapp ile gönderiniz. Yanlış ürünü yine iade tutanağı ile kargo görevisine teslim ediniz.

2 yıl boyunca garantili olan ürünlerimiz teknik servimiz ile en ufak problemde yanınızda olacaktır. www.bizimsehpaci.com sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz.

 

 

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, güvenli alışveriş yapın.

Mobil Cebinizde

Mobil Cebinizde

Dilediğiniz her yerden güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Kolay İade

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

15 günde teslimat

15 günde teslimat

Sipariş verdikten 15 gün sonra ürününüz kargolanır ve kapınıza ulaşır.

Kredi kartları